Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Farba do opon

( ilość produktów: 4 )

Aby przedłużyć żywotność opon zakłady wulkanizacyjne stosują różne metody . Większość z tych działań nie ma jednak wpływu na estetykę koła. Rozwiązaniem tego problemu jest farba konserwująca ECO-BLACK, którą od ponad dwudziestu lat wykorzystuje się w profesjonalnych warsztatach wulkanizacyjnych.

Farba do opon wbrew pozorom nie tylko nadaje im intensywnie czarny, matowy kolor i pozwala na szybkie odnowienie wyglądu opon. Jej nadrzędną funkcją jest konserwacja opon, a w rezultacie spowolnienie procesu ich starzenia.

Farba pokrywa wszelkie zabrudzenia, a także ślady po kredzie i mikropęknięcia. Świetnie sprawdza się, gdy szczególnie zależy nam na dobrym wyglądzie auta lub ogumienia. Z tego powodu doceniają ją klienci zajmujący się sprzedażą używanych samochodów i opon.

Za sprawą specjalnej formuły aplikacja czernidła jest bezpieczna. Nałożenie farby do opon ECO-BLACK jest niezwykle łatwe i nie zajmuje wiele czasu. Kultowa formuła preparatu pozytywnie wpływa także na wydajność produktu. Jej dodatkowym atutem jest neutralność dla środowiska. Koncentrat występuje w kilku pojemnościach i jest sprzedawany w poręcznej butelce ułatwiającej aplikację.

Farba do opon dostępna w naszym sklepie pochodzi od cenionego producenta. ECO-BLACK to jedna z najbardziej przyjaznych środowisku emulsji konserwujących.

ZOBACZ JAK TO DZIAŁA - kliknij tu

 

 

pixel