Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kołki do opon

( ilość produktów: 22 )

Materiały do naprawy ogumienia najwyższej klasy – kołek do opon

Dysponujemy szerokim wachlarzem materiałów wulkanizacyjnych pomocnych przy wymianie lub naprawie ogumienia. Nasze produkty od lat wspomagają pracę zarówno polskich, jak i zagranicznych warsztatów wulkanizacyjnych. Oferta obejmuje materiały, zawory oraz narzędzia niezbędne do naprawy i wymiany kół. W poniższej kategorii przedstawiamy wysokiej klasy kołki do opon.

Oferowane przez nas produkty są łatwe w użyciu, ekonomiczne i wielokrotnie testowane przez naszych specjalistów. Przygotowaliśmy dla Państwa materiały sprowadzane od zaufanego producenta, dzięki czemu jesteśmy pewni jakości ich wykonania.

Kołek do opon bezdętkowych każdego typu

Produkty, które dostarczamy, służą i są używane przy naprawie każdego rodzaju opon. Niezależnie od ich wielkości oraz tego czy są to opony radialne czy diagonalne. Oferujemy kołki w różnych wymiarach, kołki „grzybki” oraz „stem”, a także kołki z łatką radialną. Szeroki wybór materiałów ułatwia zaopatrzenie warsztatu czy hurtowni w bogaty asortyment. Mamy jednak na uwadze, że dobranie odpowiednich produktów bywa trudne. Specjalnie z myślą o takich sytuacjach wprowadziliśmy do naszej oferty uniwersalne kołki do opon, które nadają się do naprawy każdego typu opony bezdętkowej.

Wszystkie kołki do opon, którymi dysponujemy, są solidnie wykonane i łatwe w użyciu.

pixel