Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zawory i Przedłużki

( ilość produktów: 150 )

Zawory i przedłużki do pompowania kół.

Wiemy, że podstawą wielu działań wulkanizacyjnych jest odpowiedni sprzęt. W związku z tym w naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko najwyższej klasy produkty.

Oferujemy zawory, przedłużki do kół oraz akcesoria takie jak wkłady zaworu czy uchwyty. Dostępne w naszym sklepie narzędzia wykonane są zgodnie z najnowszymi technologiami. Do ich produkcji użyto trwałych i odpornych na korozję materiałów.

Zawór koła

Wiemy, że zawór koła to podstawowy element wyposażenia każdego zakładu wulkanizacyjnego, dlatego zależy nam, by doskonale spełniał swoją funkcję. Z zaangażowaniem przyglądamy się każdemu produktowi i sprawdzamy jakość jego wykonania. Nie mamy wątpliwości, że zawory, które oferujemy, to produkty szczelne i wytrzymałe.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. zawory motocyklowe, ciągnikowe, koparkowe, a także zawory do klimatyzacji.

Wentyl opony do każdego zakładu wulkanizacyjnego

Oferowane przez nas zawory, nazywane potocznie wentylami, są używane w zakładach wulkanizacyjnych na całym świecie. Niezależnie od tego, w naprawie jakiego ogumienia specjalizuje się warsztat, w naszym sklepie zaopatrzy się w produkty najwyższej klasy. W asortymencie znajdziecie Państwo kilkadziesiąt rodzajów wentyli, a także narzędzia i akcesoria do naprawy ogumienia.

Przedłużka do pompowania kół i inne akcesoria

Dysponujemy pełnym wyposażeniem narzędzi, materiałów oraz akcesoriów do naprawy bądź montażu opony. Oprócz zaworów i wentyli poniżej znajdziecie Państwo między innymi przedłużki zaworu, wkłady oraz kapturki. Występują one w kilku wariantach, dzięki czemu z łatwością można dobrać akcesorium odpowiadające na aktualne potrzeby warsztatu. Również, gdy mamy do czynienia ze specjalistycznym pojazdem: ciągnikiem, samochodem ciężarowym czy maszyną rolniczą.

pixel