Przedłużka zaworu 140mm elastyczna - 6-20/16/EXT140R
- Bardzo elastyczna. Pomocna przy pompowaniu zawsze gdy mamy utrudniony dostęp do zaworu. 14cm długości. Długa.
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Artus sp. z o.o.Więcej
ProducentArtus sp. z o.o.Adres:
ul. Marii Skłodowskiej - Curie 75Kod pocztowy: 87-100Miasto: ToruńKraj: PolskaNumer telefonu: 607775424Adres email: handel@artus.com.pl
Podmiot odpowiedzialnyArtus sp. z o.o.Adres:
ul. Marii Skłodowskiej - Curie 75Kod pocztowy: 87-100Miasto: ToruńKraj: PolskaNumer telefonu: 607775424Adres email: handel@artus.com.pl
Symbol
6-20/16/EXT140R
Seria
Przedłużka zaworu 140mm elastyczna
Kod produktu: 6-20/16/EXT140R
Przedłużka zaworu służy do łatwiejszego pompowania kół. Niezastąpiona przy pompowaniu w sytuacji utrudnionego dostępu. Wykonana z trwałej i solidnej czarnej gumy. Wraz z kapturkiem.
Przedłużka zapewnia stabilne przedłużenie zaworu w trakcie pompowania. Dzięki niewielkim rozmiarom i lekkiej wadze jest wyjątkowo prosta w użytkowaniu. Odpowiednia giętkość i elastyczność pozwala na wygodne dostosowanie wygięcia przedłużki do własnych celów.
Przeznaczona do większości typów pojazdów osobowych, dostawczych, autobusów czy motocykli.
Kolor: Czarny
Długość: 14cm.
Cena dotyczy 1 szt.
Do pobrania
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię