Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zestawy naprawcze do opon

( ilość produktów: 5 )

Apteczka dla ogumienia, czyli niezawodny zestaw naprawczy do opon

Wypadki chodzą po ludziach. Spotykane na ulicach wkręty, gwoździe czy druty mogą stanowić prawdziwe zagrożenie dla opon. Warto być przygotowanym i posiadać sprawdzony zestaw naprawczy do opon. Elementy, w które je wyposażyliśmy, charakteryzują się wysoką jakością i solidnym wykonaniem. Wybieramy tylko renomowane narzędzia i akcesoria cieszące się uznaniem klientów. Stawiamy na sprawdzonych producentów, dlatego jesteśmy pewni niezawodności prezentowanych produktów.

Profesjonalne zestawy naprawcze do opon samochodowych

Duże zestawy naprawcze pozwalają na sprawną naprawę uszkodzonego ogumienia. To niezbędne wyposażenie każdego nowoczesnego zakładu wulkanizacyjnego. W pakiecie znajdziecie Państwo kleje, łatki, noże, smary, aplikatory kleju, inserty i inne przedmioty, które są konieczne do wykonania trwałej naprawy ogumienia. Całość zapakowana jest w solidną skrzynkę z wygodnym uchwytem, która ułatwia utrzymanie porządku w warsztacie.

Zestawy naprawcze do opon przygotowane z myślą o kierowcach

Przed przyjazdem do profesjonalnego zakładu, niekiedy konieczne jest wykonanie tzw. naprawy tymczasowej. W związku z tym do naszej oferty wprowadziliśmy także mniejsze zestawy naprawcze, które nie wymagają profesjonalnego sprzętu ani wiedzy technicznej. Każdy zestaw zawiera nie tylko elementy potrzebne do naprawy, ale także czytelną instrukcję. Dzięki temu użycie zestawu przebiega szybko i bezproblemowo.

Zestawy do opon w blistrach są z powodzeniem sprzedawane w zakładach wulkanizacyjnych, urozmaicają ich ofertę i zaskakują klientów. Ich niewątpliwym atutem jest kompaktowość – zestaw bez problemu zmieści się w schowku samochodowym.

pixel